START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Від початку діяльності і по сьогоднішній день наша компанія ставить перед собою завдання впроваджувати нові технології, знаходити рішення для підвищення конкурентоспроможності наших послуг та пропозицій.

Ми дотримуємось сучасних принципів організації системи безпеки, що дозволяє постійно розширювати коло наших клієнтів. Наша компанія запропонує Вам монтаж та технічне обслуговування систем протипожежної сигналізації, пожежогасіння та оповіщення; охоронної сигналізації будинків та територій; охоронного відеонагляду та системи контролю доступу; улаштування блискавкозахисту та заземлення будівель і споруд, виконання вогнезахисного обробляння.

За 15 років своєї плідної праці приватне підприємство «Професійні Системи Безпеки»зайняло провідне місце в області комплексного впровадження систем безпеки на об’єктах різного рівня складності.

Ми пропонуємо виконання робіт з використанням сучасного обладнання та матеріалів провідних виробників, яке пройшло сертифікацію в системі УкрСЕПРО та ДСНС України.

Діяльність ПП “ПРОФЕСІЙНІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ” офіційно підтверджена необхідними ліцензіями і дозволами на право виконання відповідних робіт:

Ліцензія АВ №593397 від 19.04.2007 р. видана Державною Інспекцією техногенної безпеки України  (Проектування, монтаж, технічне обслуговування засобів протипожежного захисту та систем опалення, оцінка протипожежного стану об’єктів).

Ліцензія АВ №516537 від 26 травня 2010 р. видана Інспекцією державного архбудконтролю у Львівській обл. (Господарська діяльність, пов’язана із створенням об’єктів архітектури згідно з додатком).

Дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки №085.11.46-45.31.2 виданий територіальним управлінням держгірпромнагляду по Львівській обл.

Державна ліцензія “Надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення” серії АВ №593397, необмежена з 20.04.2012 р.
Кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих видів робіт (послуг), пов’язаних зі створенням об’єкта архітектури серії АР №007691.

ПП “ПРОФЕСІЙНІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ” ставить перед собою першочергове завдання – задовольняти вимоги Клієнта та впроваджувати сучасні оптимальні і ефективні рішення в галузі систем безпеки.