START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Системи димовидалення – необхідний елемент комунікацій будь-якої споруди соціального і комерційного спрямування. Вони застосовуються там, де при виникненні пожежі можуть утворитися високі концентрації диму, а також небезпечні для здоров’я газоподібні речовини. Це спеціальна, керована автоматично або вручну, припливно-витяжна система вентиляції.

Розрізняють системи гравітаційного димовидалення та системи примусового димовидалення.
У системах гравітаційного димовидалення функція димовидалення забезпечується за допомогою системи управління пневматичним або електричним приводом для відкривання купола ліхтаря. Вибір приводу залежить від вимог, що висуваються нормами, і характеру об’єкта. Система гравітаційного димовидалення може використовуватися не тільки в екстрених випадках, а й для щоденної вентиляції приміщень. Така особливість системи дуже важлива для приміщень з великим скупченням людей. До того ж це дозволяє регулювати рівень вологості в горищних частинах будівлі і, таким чином, захищати конструкції від руйнівної дії конденсату.

Система примусового димовидалення встановлюється відповідно до вимог правил пожежної безпеки та будівельних норм у висотних будівлях, а також в підземних спорудах та приміщеннях, де неможлива природна вентиляція. Вони складаються з повітропроводів (каналів, шахт) з встановленими в них димовими клапанами або повітропроводів з отворами для прийому диму і димовими клапанами, загальними для димової зони, можливо резервуара диму або приміщення.
У разі комплексного підходу до проектування і монтажу, який забезпечать фахівці нашого підприємства, системи димовидалення легко інтегруються з будь-якими іншими системами безпеки і диспетчеризації, що дозволяє значно зменшити їх загальну вартість і підвищити ефективність.

Монтаж систем димовидалення завжди вимагає ретельного підходу і певних знань. Спочатку варто провести розширений аналіз приміщення, в якому буде встановлюватися система, та врахувати всі особливості кожного будинку.

Звернувшись до нас, кожен клієнт отримає комплекс послуг, в який будуть входити обслуговування, підбір, проектування, а також монтаж димовидалення.