START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

ВОГНЕЗАХИСНА ОБРОБКА

Згідно з діючими державними нормами* вогнезахисному оброблянню підлягають усі дерев’яні конструкції будівель та споруд за винятком вікон, дверей, воріт, підлоги, стелажів.

Вогнезахисне обробляння здійснюється такими способами:
1. Вогнезахисне просочування.
2. Поверхневе вогнезахисне обробляння.
3. Вогнезахисне заповнення.

Спосіб вогнезахисного обробляння визначається залежно від властивостей об’єкта вогнезахисту, вогнезахисного засобу та умов експлуатації.
Вогнезахисне просочування застосовується для об’єктів вогнезахисту, виготовлених з пористих матеріалів (деревина, тканина, папір тощо). При просочуванні використовують вогнезахисні засоби, які проникають (просочуються) в об’єкт вогнезахисту. У залежності від глибини проникнення просочення поділяється на поверхневе (до 5 мм) та глибоке (5 мм і більше). Глибоке просочення здійснюється тільки для вогнезахисту деревини способами, визначеними ГОСТ 20022.6-93.

При поверхневому вогнезахисному оброблянні застосовуються вогнезахисні засоби, які на поверхні об’єкта вогнезахисту утворюють вогнезахисний покрив. Вогнезахисні засоби наносяться (закріплюються) методом фарбування (вогнезахисні фарби, лаки), штукатурення, обмотування (рулонні вогнезахисні засоби), облицювання тощо. Поверхневе вогнезахисне обробляння застосовується для вогнезахисту матеріалів (конструкцій, виробів), вироблених з деревини, металу, залізобетону, матеріалів рослинного походження, електричних кабелів та інженерного обладнання будинків і споруд.
Способом вогнезахисного заповнення захищаються проходки електричних кабелів та інженерного обладнання будинків і споруд через протипожежні перешкоди та огороджувальні конструкції з нормованою межею вогнестійкості.

Наша компанія пропонує виконання вогнезахисного покриття різними речовинами вітчизняного та закордонного виробництва, що мають широку галузь застосування для об’єктів будівництва, машинобудування і т.п.:

  • Вогнезахист деревини
  • Вогнезахист металу
  • Вогнезахист повітропроводів і систем вентиляції
  • Вогнезахист електрокабелів

Детальніше про вогнезахисні покриття

*Подана інформація відповідає: 
Наказу   № 1417 “Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні, від 30.12.2014, Наказу  N 460 “Про затвердження Правил з вогнезахисту” від 02.07.2007, ДБН В.1.1.7–2002 “Пожежна безпека об’єктів будівництва”.